Ertam Vinç Kim?

Ertam Vinç İşinin Uzmanı Operatörlerini Nasıl Yetiştiriyor Öğrenmek İster Misiniz ?
 

Ipaf Pal Card sahibi Operatör = Güvenlik ve Başarı demektir.

 

Ertam Vinç Türkiye de sektöründe 15 yılı aşkın sürede hizmet veren öncü bir kuruluştur. sepetli vinç , makaslı platform, örümcek platform , örümcek vinç , alüminyum iskele, mobil vinç, manlift kiralama hizmetinde kullanılan makinalar kadar operatörlerin de önemli olduğunu ve operatörlerin şirketin birer aynası olduğunun bilincinde olan Ertam Vinç bunun için dünya çapında eğitim kuruluşu olan IPAF ile çalışmaktadır.

 

Turan Bey ilk olarak ilkyardım eğitim programına katılmıştır 72 saatlik eğitim sonrası pratik ve teorik sınavlarda başarılı olup sertifikasını aldıktan sonra 8 saatlik İş sağlığı ve güvenliği eğitimi alarak temel operatörlük için ilk adımı atmıştır. Sepetli Vinç Operatörlük için temel esas olan makine bakım ve servis bilgileri için İstanbul vinç servis bölümünde verilen 80 saatlik bir eğitimin ardından,Ipaf Türkiye şubesi ile iletişime geçilmiş ve eğitim planlaması yapılmıştır. 


Sepetli Vinç kiralama ve Manlift kiralama çok önemli bir konudur. Sepetli Vinç kiralama fiyatları gözünün de bulundurulması gerektiği gibi Sepetli vinçlerde güvenlik konusuda önemlidr. Sepetli Vinçler farklı metrajlarda olabilir. Sepetli Vinç kiralama için Ertam Vinç’e güvenebilirsiniz,Diğer şubelerimizde de makaslı platform kiralama ve manlift kiralama yapabilirsiniz. Örümcek Platform kiralamaları ve Makaslı ve manlift kiralamaları için direk numaramız 0 536 348 06 74’dur. Sepetli Vinç kiralamaları için 0 536 348 06 74’i arayabilirsiniz. Sizi bekletmeden Sepetli Vinç kiralama için en iyi sepetli vinç kiralama fiyatlarını alabileceğiniz operasyon sorumlumuza aktaracağız.

Kategoriler
Benzer Yazılar

Ertam Vinç İşinin Uzmanı Operatörlerini Nasıl Yetiştiriyor Öğrenmek İster Misiniz ?   Ipaf Pal Card sahibi Operatör = Güvenlik ve Başarı demektir.   Ertam Vinç Türkiye de s..

ERTAM VİNÇ olarak vinç kiralama alanında yaptığımız hizmetler arasında yoğunlukla şantiyelere kırmalı vinçlerimizden veya taşımalı vinçlerimizden bir yada birkaçını aylık olarak ki..

Tavan vinçleri, iş sahalarındaki verimliliği maksimuma çıkaran tavan vinçleri, çift kiriş tavan vinçleri ve tek kiriş tavan vinçleri olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Tavan v..

Yorumlar
disqus code
İletişime Geç